Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4

Задать вопрос

Ваше имя:
E-mail:
Тема:
Сообщение:

Статьи

01.01.2012
Что мы с вами знаем о штукатурке?
Что это бело-серая густая масса, которая наносится на стены...
Подробнее
26.01.2011
Мы предлагаем весь набор работ от дизайна до ремонта
Что это бело-серая густая масса, которая наносится на стены...
Подробнее
Все статьи


Яндекс.Метрика

Що об'єднує людей? Прагнення до досконалості? ... Пізнавши хоч один раз смак до вищої міри ідеалу вже немає бажання розмінюватися на дрібну монету. Говорячи словами великих світил творчого мистецтва можна звести всі вислови до простого висловом: «Наш дім - наш фортеця!» З спокон віків ми облагороджували житло таким чином, щоб в ньому нам було безпечно і затишно. Були часи, коли мода диктувала нам консервативні рамки благородної аристократії, були й часи, коли все зводилося до простого і збитковий мінімалізму, але зараз новітні віяння смаків і модних поглядів змінилося і об'єднало в собі розкіш, ноу-хау і мінімалізм, що зробило інтер'єр багатьох будинків вишуканими і сучасними.

Я людина широких поглядів, керівник, чий творчий смак має магічну геометрією і неперевершеним дизайном! Коли я дивлюся на речі, вони кожен раз малюють мені новий образ для моїх ідей дизайну квартир і будинків. Моя містерія проста для розуміючи, я бачу чого хоче мій клієнт і втілюю це в життя і кожен раз, коли ви вбиваєте в пошуку: замовити дизайн інтер'єру і потрапляєте на мій сайт. Я викладаюся на всі 100%.

Авторський дизайн інтер'єру в Харкові пропонують багато, але не кожному під силу подужати проект від початку до логічного завершення. Найчастіше з'являються множинні підводні камені, що збивають динамічний ритм ремонту, який в підсумку перетворюється в нескінченні витрати часу і грошей. Чому це відбувається? Перш ніж почати свій довгоочікуваний ремонт квартири, вам варто звернутися до консультації дизайнера по інтер'єрам , щоб уникнути непродуманих кроків у грандіозному ремонті.

Дизайн інтер'єру - це як другий шанс, як народження натхнення, як зміна іміджу, все це можливо лише в тому випадку якщо ви зважитеся замовити дизайнера в Харкові , щоб він допоміг здійснити ваші ідеї. Наведу простий приклад. Чи пробували ви зробити те, що раніше не займалися, або тільки мали уявлення як це можна здійснити? Наприклад, ви дівчина багато разів спостерігала за тим, як кохана людина змінював колесо, коли то пробивалося. Здавалося б, нічого складного, там відкрутити, там підставити і так далі ... але на ділі у вас виходить безліч спроб і не всі приводять до вдалого завершення даної ситуації. Для того щоб все було як треба у втіленні дизайну інтер'єру існують такі професіонали як я, які з радістю прийдуть на допомогу.

Трохи про себе.

                                        


«Бути творчою особистістю не просто, ти вічно живеш з різнокольоровими думками які проеціруешь на своє життя і справа, якою займаєшся. З великою любов'ю підходиш до всіх дрібниць - це надзвичайно творити індивідуальну частинку. Не соромлячись я можу сказати: я дуже люблю те, що роблю! Зі свого молодий, креативною командою я втілюю проекти будь-якого рівня «творчості». Інтернет ресурс MagicHouse - це наочний приклад, що ми не стоїмо на місці, ми постійно розвиваємося, прагнемо вперед, щоб всі дизайни інтер'єрів наших квартир, будинків, ресторанів і офісів були надихаючими, яскравими, несподіваними, затишними».