Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4Ми присвятили своє життя дизайн інтер'єру дитячої - команда дизайнерів ганятися за досконалими пропорціями ...


Я пам'ятаю свій перший ескіз, зворушливий і в теж час ще сируватий для високих похвал, він не мав нічого спільного з дизайн інтер'єру дитячої , яку я проектую зараз. Мій перший ескіз я не викладаю в фото портфоліо віталень , так мені тоді було всього три рочки, коли я відчайдушно тримала олівець в руці ...


Дитинство минуло непомітно, але як і тоді, так і зараз я пам'ятаю, що було захоплюючим у власній кімнаті: місце, де можна було влаштовувати свій особистий схованку і вражаюча вселенська функціональність деяких предметів меблів. Хоча тоді мега функціональність меблів була здійснена лише завдяки моїй мамі, але на щастя сучасні технології пішли далеко, і є безліч приємних нововведень на сьогоднішній день. Ще, мені завжди подобалося в дитячих кімнатах це казка. Малюнки казкових героїв, регулювання підсвічування в кімнаті, свій особистий ігровий плацдарм.


Кожен батько хоче якомога довше пронести це казкове відчуття для своєї дитини і в той же час дизайн дитячої кімнати має бути сучасною - я розумію, адже в казці завжди любов і завжди все закінчується добре. Дизайн інтер'єру дитячої завжди не просте завдання, але наша студія і кожен працівник іспішет всі чернетки, заточить останній олівець, засне перед монітором під ранок на самій зорі, але поставлене завдання виконає і зробить це неодмінно вчасно!


Як не розписуй, що і як краще поставити в дизайн інтер'єру дитячої , а як говориться в нашої слов'янської приказці: краще один раз побачити, ніж сто разів почути.


                         

З повагою від усього колективу дизайнерів нашого цеху…