Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4

Задать вопрос

Ваше имя:
E-mail:
Тема:
Сообщение:

Статьи

01.01.2012
Что мы с вами знаем о штукатурке?
Что это бело-серая густая масса, которая наносится на стены...
Подробнее
26.01.2011
Мы предлагаем весь набор работ от дизайна до ремонта
Что это бело-серая густая масса, которая наносится на стены...
Подробнее
Все статьи


Яндекс.Метрика

Питання: Яка вартість послуг?
Відповідь: Вартість послуг розраховується для кожного проекту індивідуально. В основному вартість залежить від обсягу замовлення - чим більше площа, тим менше вартість проекту за 1кв.м.

Питання: Навіщо звертатися до дизайнера, я і сам можу все придумати?
Відповідь: Придумайте самі. Однак не забувайте про те, що творчість це тільки верхівка айсберга в роботі дизайнера, а сам айсберг це велика організаційна та інженерна робота.

Питання: ЯК ВСЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?
Відповідь: Дизайн проект - це стрижень, на якому тримається все інше. Після того як вдалий дизайн - проект готовий, узгоджений і затверджений, передаємо пакет робочої документації для будівельників.
У той час як будівельники ламають непотрібні перегородки і зводять нові, настає час підбору оздоблювальних матеріалів, меблів та інших елементів інтер'єру.
Після цього ми одразу ж робимо замовлення всього необхідного, щоб згодом уникнути тяганини через не прибули вчасно світильників або оздоблювальних матеріалів.
Паралельно ми вносимо уточнення в креслення, опрацьовуємо складні вузли та деталі, зустрічаємося із суміжними організаціями, які будуть встановлювати вентиляцію, побутову техніку. Будівельники втілюють наші ідеї в життя, а ми стежимо за тим, щоб все було зроблено саме так, як ми задумали.
Після закінчення будівельних і ремонтних робіт, ми розміщуємо меблі та інші елементи інтер'єру у відповідності з дизайн проектом.

Питання: Чим дизайн інтер'єру відрізняється від модного слова євроремонт?
Відповідь: Євроремонт - це обробка приміщення імпортними будматеріалами і наповнення його елітної меблями і дорогою електронікою.
Дизайн інтер'єру це індивідуальне оформлення приміщення, з урахуванням особливостей господаря, відбиваючи його пристрасті та інтереси. Причому кращим можна вважати не той інтер'єр, що коштує великих грошей або ж містить більше модних предметів, а той інтер'єр, при якому людина відчуває себе комфортно у власному домі.
Дизайн інтер'єру здійснюється за дизайн-проекту, який дає чітке розуміння масштабу передбачуваного ремонту і основне прив'язки до приміщення і вимоги до матеріалів. Погодьтеся, тільки маючи на руках професійно виконаний комплект креслень (дизайн-проект), що відповідає всім вимогам, що пред'являються будівельної документації, Ви можете бути впевнені в благополучному результаті ремонту.
Дизайн інтер'єру може складатися з декількох доповнюють один одного етапів: проектування приміщення, колірне рішення, вибір оздоблювальних матеріалів та покриттів, світлове оформлення, меблевий дизайн, фітодизайн, придбання домашнього кінотеатру та іншої електроніки. Є й більш радикальні рішення - перепланування квартири або будинку, архітектурне проектування та інші. У будь-якому випадку Ви отримаєте красиву квартиру, дизайн інтер'єру якої буде створений саме для Вас. Стильний, сучасний дизайн квартири є продуктом спільної творчості дизайнера і замовника.
Наші фахівці працюють із замовником на всіх стадіях дизайн-проекту. Ми допоможемо підібрати покриття для підлоги, матеріали для оздоблення стін, дверей. Особливу увагу ми приділяємо підбору та розстановці меблів у відповідності з обраним стилем. Важливу роль відіграють аксесуари: світильники, дзеркала, полички, годинник, сувеніри та інші предмети дизайну інтер'єру з каталогу, або виконані на Ваше замовлення.
Для найвибагливіших замовників передбачена можливість доопрацювання чи виготовлення меблів за індивідуальним замовленням. Виконання будь-яких бажань в області дизайну інтер'єру - наша спеціалізація.
Досвід і професійні навички фахівців нашої студії дизайну інтер'єрів допоможуть елегантно і функціонально оформити Вашу квартиру: від вітальні до кухні. Побутова техніка, домашній кінотеатр або плазмова панель будуть гармонійно вписані в інтер'єр. У нас немає шаблонів у проектуванні - кожен проект індивідуальний.