Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4

Задать вопрос

Ваше имя:
E-mail:
Тема:
Сообщение:

Статьи

01.01.2012
Что мы с вами знаем о штукатурке?
Что это бело-серая густая масса, которая наносится на стены...
Подробнее
26.01.2011
Мы предлагаем весь набор работ от дизайна до ремонта
Что это бело-серая густая масса, которая наносится на стены...
Подробнее
Все статьи


Яндекс.Метрика

Дизайн інтер'єрів , що це? Навіщо потрібен дизайнер і як знайти вартого майстра по інтер'єру в Харкові ? Яка вартість послуг дизайнера ? Ціни на дизайн проект ? Завжди існує безліч питань. Але де знайти на них відповідь? Ми не напишемо статтю здатну відповісти на всі питання, але короткий уявлення ви напевно отримаєте, прочитавши цей розділ.


Щоб зануритися в таємницю суті дизайнера потрібно відповісти на невелике питання: чи займалися ви коли-небудь маломальски ремонтом у себе вдома або допомагали своїм рідним здійснити якусь задумку? У таких випадках у всіх відповідь приблизно плюс мінус однаковим - так! Так чи інакше все коли то стикалися з цим, хто то брав участь як керівник ремонту, хто то як виконавець, але всім однаково відомо чого коштує логічний план дій, актуальний стиль інтер'єру , складання кошторису по дизайну та багато іншого від чого залежить краса і зручність проживання. Так що розуміючи, як не легко доводиться дизайнерові інтер'єру враховувати безліч чинників, можна з упевненістю сказати, що вони не даремно їдять свій хліб.


Головним критерієм при розробці і проектуванні, є функціональність, гармонія і затишок, яких ми прагнемо досягти за рахунок вивчення накопиченого досвіду зодчих з давніх часів і до сучасності, переосмисливши їх в тенденціях і технічних можливостях властивих нашому часу. Велика увага приділяється бажанням наших клієнтів, перевагам, способу життя, адже саме для Вас ми готові реалізувати свої творчі амбіції, знання та увагу до деталей будь-якого проекту.


Будь дизайнер інтер'єру в Харкові вам скаже, щоб зробити модний ремонт, втілити задумане і не вилізти за рамки заданого бюджету, а також на виході отримати найвищий ККД корисної площі вам необхідно в першу чергу підібрати свій стиль . У кожній дизайн студії вже є напрацьований досвід, щоб підібрати під ваші вимоги і смаки той стиль, який з найбільшою ймовірністю буде радувати багато років.


Дизайнер в Харкові як психолог повинен розуміти свого клієнта і володіти здатністю з першого складу приймати вірне рішення, як розвідник ближче в тил до заданої мети. Адже знання які інтер'єри бувають або який стиль найбільш модний у цьому сезоні не допоможуть майстру по інтер'єрах, та це звичайно ж плюс, але не заключний фактор.


Дизайн інтер'єру - це перш за все творча робота, яку ви можете виконувати самі, проте досвід і професіоналізм наших фахівців гарантує не тільки гарний дизайн з урахуванням всіх функціональних, ергономічни