Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4Дизайн інтер'єру сучасної кухні - це не тільки функціональність, але і ергономічність, а також ретельно продумане місце в квартирі. Адже найчастіше забудовники не так багато приділяють простору на кухню. Що в свою чергу і викликало немислиму популярність в так званому рішенні, як дизайн-студія . Це в принципі зручно, більше світлого простору і дизайн інтер'єру кухні можна досить непогано обіграти, щоб поєднати функціональність із загальною розкішшю обстановки.


Іноді нам на пошту приходять листи з питаннями і проханнями дати консультацію, як краще зробити той чи інший інтер'єр у квартирі . Ось приклад одного такого листа: «Ми почали ремонт у нашій новій квартирі близько року тому, по ходу справи неодноразово переносили терміни закінчення епопеї. Довгим був процес оформлення стель, стін, підбір колірних рішень і не все було гладко. І ось, нарешті, прийшла пора обставляти будинок меблями. Відразу скажу, робити дизайн кухні своїми руками не просте завдання. Квартира наша задумана нами з чоловіком в стилі легкої класики, якщо так можна виразитися. Переглянули мільйон варіантів фотографій, як роблять зараз сучасні ремонти на багатьох дизайн студіях Харкова . Особливо до душі припали - традиційні американські інтер'єри в сучасній інтерпретації. New England з елементами вигадливої ​​англійської класики у молодіжному виконанні виконанні, як ми і бачили це в традиційних американських будинках. Коротше, називати можна як завгодно, але! Світло і простір, натуральні матеріали, якість, зручність і функціональність кожного предмета в інтер'єрі - ось що треба в кінцевому підсумку. Для того щоб реалізувати задумане, ми все ж вирішили не економити і замовити дизайнера по інтер'єрах . Ось ми і звернулися до вас ... »


Дизайн студія "HouseMagic" та колектив дизайнерів з радістю допоможуть вам знайти власний оригінальний стиль дизайн інтер'єру кухні та будь-який інший частині вашої квартири, а також вибрати меблі, зробити логічну розстановку електричної розводки і розеток, скласти необхідні схеми, допомогти оформити замовлення на будьяку техніку та надати професійних будівельників. Ваш ремонт не повинен перетворюватися на епопею!