Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4

Задать вопрос

Ваше имя:
E-mail:
Тема:
Сообщение:

Статьи

01.01.2012
Что мы с вами знаем о штукатурке?
Что это бело-серая густая масса, которая наносится на стены...
Подробнее
26.01.2011
Мы предлагаем весь набор работ от дизайна до ремонта
Что это бело-серая густая масса, которая наносится на стены...
Подробнее
Все статьи


Яндекс.Метрика

 

Красиві, просто казкові інтер'єри зустрінуться в даному розділі. Після візуального перегляду вже не виникає почуття недомовленості, на що здатний дизайнер інтер'єрів. У дані роботи було вкладено дуже багато сил тому вони такі привабливі, як сказав один з учасників групи MagicHause: «чи можна там по фотографуватися?». Такі пропозиції не раз були озвучені і людьми, які займаються професійною фотографією. А як інакше? Дивлячись на представлені роботи, розумієш що саме до такого життя потрібно прагне!


Велике мистецтво відсікати зайве, тому ви не побачите звичайний дизайн, а тільки лише креативні, авторські, з глибокою проникливістю ідеї. Різні зразки дизайну, ідеї інтер'єру на фото це лише частина тієї роботи, яку ми можемо показати в даному розділі нашого сайту. Насправді технічний план, кошторис, розташування вимикачів, схема проводки, розташування різних частин перегородок, повний план заходу, екскізи, готові рішення в 3D форматі, наочна презентація виду вашої квартири, будинку, офісу або котеджу ... Все вище перераховане починаючи від задумки дизайну інтер'єру до ціни за кв.м дизайн-проекту реалізуємо ми - дизайн студія HauseMagic.


Про наше портфоліо дизайн інтер'єру можна сказати: Шановні Пані та Панове сідайте зручніше ми починаємо!


Увага! Після перегляду у вас може з'явиться безліч питань пов'язаних з ремонтом і не мале бажання почати грандіозний ремонт - дзвоніть і наш креативний дизайнер з прагматичним інтелектом, з відчутним почуттям смаку і мегообразним творчістю відповість на всі ваші запитання. Телефон, за яким ви можете зв'язатися з нами знаходиться в розділі контакти.