Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4


Дизайн спальні - це не креноліновая структура, це магія, якою ми володіємо досконало! Дизайн проект спальні передбачає місце вашого відпочинку. Велику частину часу, знаходячись удома ми, проводимо у вітальні, але саме спальня це та магічна точка зборки - висловлюючись терміном Карлоса Кастенеди, в якій протікає половина всього нашого час на планеті Земля.


Дизайн спальні виконує величезну місію, так як атмосфера комфорту в квартирі залежить саме від неї. Сон кожного з нас - одне з найцікавіших станів, про який наука має поки тільки загальні відомості. Одне можна сказати з упевненістю, не будучи при цьому науковим публіцистом, - на це впливають наші перші відчуття. Коли ми заходимо в кімнату відпочинку і на Душе супер, то сон, що про нього не говори, обов'язково вдасться на славу.


Катастрофа танкера Exxon Valdez у 1988 році, аварія човника Челленджер і Чорнобильська катастрофа були викликані людським чинником, який не в останню чергу залежить від рівня сонливості. Щоб ми висипалися і ранок кожного дня радувало необхідно оточити себе тільки найкращим і дизайн інтер'єру спальні в цьому відіграє не останню роль.


Хтось може сказати, що дизайн інтер'єру спальні - це ж не винахід спелеокліматотерапіі? Ні, звичайно ж, немає, але створення унікального, кожен раз особливого, проекту, вимагає не малих знань в різних областях ремонту та інших тонкощах архітіктурно-будівельного напрямку.


Наша дизайн студія HouseMagic виробляє у світ унікальні проекти дизайн інтер'єру спальні здатні догодити кожному члену вашої родини. Ми не тільки розуміємо свого клієнта, але і тримаємо руку на пульсі в à la mode.


Всім мандрівникам, чиї навігатори, спрямовані на поліпшення якості житла ми представляємо фото дизайн інтер'єру спальні . Бажаємо почерпнути для себе натхнення і зробити свій вибір!